Pokoje w okolicy Wielunia

Wieluń to jedno z większych miast w województwie łódzkim. Od Pajęczna dzieli je ok. 30 km, które można pokonać samochodem, autobusem miejskim lub pociągiem. Dzięki sprawnej komunikacji, wielu mieszkańców Wielunia decyduje się na pracę w Pajęcznie - m.in. w tutejszych zakładach mięsnych Liwa lub przetwórniach warzywno-owocowych. Męczą Cię ciągłe dojazdy? Rachunki za paliwo rujnują Twój miesięczny budżet? Nasze kwatery dla firm w Pajęcznie są otwarte dla wszystkich pracowników z Wielunia!

Tani nocleg pracowniczy w Pajęcznie - zapraszamy mieszkańców Wielunia

Noclegi pracownicze przy ul. Chopina 20 w Pajęcznie oferują sześć pokoi. Cztery z nich mogą pomieścić po trzech lokatorów. Każdy z pokojów do wynajęcia ma swobodny dostęp do eleganckiej, nowoczesnej łazienki. Pozostałe dwie kwatery zostały urządzone z myślą o czterech lokatorach. Zadbaliśmy o to, aby każdy z nich mógł czuć się komfortowo podczas pobytu w naszym hotelu.

Nasze pokoje na wynajem zostały wyposażone w wygodne łóżka, telewizory o przekątnej 32” i radio, które odbiera polskie i ukraińskie stacje. Każdy z lokatorów ma do dyspozycji pojemną komodę, w której może schować swoje rzeczy. Pokoje dla pracowników zostały również wyposażone w bezprzewodową sieć WiFi. W naszym hotelu pracowniczym nie mogło również zabraknąć kuchni. W ręce lokatorów oddajemy aż dwie - nowocześnie urządzone i w pełni funkcjonalne. W każdej kuchni znajduje się pojemna lodówka, piekarnik, dwukomorowy zlewozmywak, blaty i stolik, przy którym lokatorzy mogą delektować się przygotowanymi posiłkami. Częstym problemem kwater pracowniczych są niewielkie łazienki, w których dodatkowo znajduje się pralka. W pensjonacie przy ul. Chopina 20 w Pajęcznie przeznaczyliśmy jedno pomieszczenie na osobną pralnię, oddaloną od pokojów. Nasi lokatorzy mogą więc relaksować się w swoich pokojach nawet po wstawieniu prania. Pokoje na wynajem przy ul. Chopina 20 zachwycają minimalistycznym, jasnym designem. Zarówno w pokojach, jak i pomieszczeniach użytkowych znajdują się zielone rośliny, obrazy, a także dekoracyjne tekstylia.

Noclegi firmowe przy ul. Chopina 20 mieszczą się w świetnej lokalizacji. Niedaleko naszego pensjonatu znajduje się stacja paliwowa, na której można spokojnie zatankować samochód przed powrotem do domu. Niedaleko naszych kwater pracowniczych znajdują się również liczne ośrodki gastronomiczne. Niezależnie od tego, na co masz ochotę - kebaba, domowy obiad lub kuchnię azjatycką - z pewnością najesz się do syta! Znajdujące się nieopodal ogródki działkowe i parki ucieszą każdego zwolennika aktywnego stylu życia. Jest to idealna okolica do biegania i świetna okazja do podziwiania okolicznej przyrody. Zaledwie kilometr od naszych noclegów firmowych funkcjonuje kino, w którym można zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy.

Nasz pensjonat dla pracowników oferuje piękne, jasne i czyste pokoje w atrakcyjnej cenie. Z pewnością oferujemy najtańsze noclegi firmowe w Pajęcznie. Nasza cena obejmuje zarówno sam nocleg, jak i usługę sprzątania, które odbywa się raz w tygodniu. Zapraszamy do kontaktu firmy i pracodawców z Wielunia!

Kontakt i rezerwacje:
+48 600 212 473
+48 798 930 214
Adres
ul. Chopina 20
98-330 Pajęczno
chevron-down