Pokoje w okolicy Działoszyna

Działoszyn to niewielka miejscowość, znajdująca się 15km od Pajęczna. Może pochwalić się powierzchnią 4km² i 5 tysiącami mieszkańców. Wielu z nich codziennie dojeżdża do Pajęczna, korzystając z możliwości lepszego zarobku w większym mieście. Chociaż dojazd samochodem z jednej miejscowości do drugiej zajmuje ok. 15 minut, zawsze należy brać pod uwagę różne losowe sytuacje - awaria samochodu, korek, wypadek na drodze lub niekorzystne warunki atmosferyczne. Zaoszczędź czas na dojazdach! Sprawdź już teraz nasze kwatery pracownicze dla mieszkańców Działoszyna, mieszczące się przy ul. Chopina 20 w Pajęcznie.

Pokoje dla firmy przy ul. Chopina 20 - zapraszamy mieszkańców Działoszyna!

W Pajęcznie funkcjonuje wiele różnych zakładów pracy, zatrudniających mieszkańców całego powiatu pajęczańskiego. W związku z tym naszą ofertę noclegów firmowych przy ul. Chopina 20 w Pajęcznie kierujemy również do osób z Działoszyna. Nasz lokal znajduje się w samym centrum Pajęczna, dzięki czemu bez problemu do nas dotrzesz.

Nasze pokoje do wynajęcia dla mieszkańców Działoszyna zostały urządzone z myślą o jak najwyższym komforcie naszych gości. Oferujemy zarówno kwatery trzy- i czteroosobowe, które są wyposażone w podstawowe meble. W każdym pokoju dla mieszkańców znajdują się komody na prywatne rzeczy lokatorów, 32” telewizor, a także radio odbierające polskie i ukraińskie radiostacje. Budynek został również wyposażony w cichą klimatyzację, która działa bezgłośnie, jednocześnie gwarantując optymalną temperaturę w pomieszczeniu.

Nasze kwatery pracownicze zostały również wyposażone w nowoczesną kuchnię. Znajdziesz tutaj m.in. piekarnik, przestrzenny zlewozmywak, niewielki stół i pojemną lodówkę. Szeroki blat pozwala na swobodne przygotowywanie posiłków. Do naszych pokojów do wynajęcia dołączyliśmy praktyczne, funkcjonalne łazienki. Osobna pralnia gwarantuje ciszę i spokój - możesz spokojnie zdrzemnąć się po pracy bez hałasu pralki za ścianą. Nasze pokoje pracownicze są sprzątane co tydzień. Gwarantujemy również wymianę pościeli na świeżą. Zależy nam na tym, aby nasi lokatorzy czuli się u nas jak w domu!

Świetna lokalizacja w samym centrum Pajęczna sprawia, że kwatery dla firm zatrudniające pracowników z Działoszyn chętnie korzystają z naszych usług. Tuż nieopodal budynku znajdują się sklepy spożywcze, markety i liczne punkty gastronomiczne, w których można zjeść pyszny, domowy obiad. Jeżeli nie przepadasz za spędzaniem wolnego czasu w czterech ścianach swojego pokoju, zachęcamy do sprawdzenia seansów aktualnie granych w pobliskim kinie. Miłośnicy aktywnego wypoczynku natomiast mogą zaczerpnąć świeżego powietrza w pajęczańskim parku. Gwarantujemy, że w naszych kwaterach dla pracowników odpoczniesz po ciężkim dniu pracy!

Pokoje dla pracowników z Działoszyna w atrakcyjnej cenie

Prowadzisz firmę w Pajęcznie i część Twoich pracowników dojeżdża z Działoszyna? Skontaktuj się z nami. Oferujemy tanie pokoje do wynajęcia przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiego komfortu. Ceny za pobyt zaczynają się już od 30 zł! Zadzwoń do nas i już teraz ustal z nami wszelkie szczegóły.

Kontakt i rezerwacje:
+48 600 212 473
+48 798 930 214
Adres
ul. Chopina 20
98-330 Pajęczno
chevron-down